CAS MSI FIGHTER V305

CAS MSI FIGHTER V305
Основни карактеристики
ФорматMidi tower
Поддржува плочи
 • ATX
 • mATX
 • µATX
5,25" надворешен отвор2
Позиције за уградњ вентилато5
Подршка за водено хлаѓењhladnjak 120 mm
Димензии и маса
Ширина20.5
Дулјина45.5
Висина48.2
Маса0
Максимална дужина ВГА0
Максимална висина цоолера0
Останати карактеристики
Напојуваве [В]Nema napajanje
Ладеве0
БојаCrna
Величина вентилатора отрага12
Величина вентилатора напред12
Дополнителна опрема
Додаци
 • Cable management
 • Filter za prašinu
 • Podržava vodeno hlađenje
Изглед
МатеријалSPCC
Конектори
Аудио Вл-Излез
 • Mikrofon
 • Slušalice
 • USB 2.0 x2
 • USB 3.0 x1
Слотови
3,5" надворешен отвор0
3,5" внатрешен отвор2
2,5" унутарњ утор5

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
 • Прегледи: 170
 • Бренд: MS
 • Шифра: 0001186538
 • Залиха: Има
 • 1,630ден.

Тагови: CAS MSI FIGHTER V305