Menu
Your Cart

HDD 3.5" 2TB Western Digital Red Plus NAS SATA3 128MB Cache 5400RPM

HDD 3.5" 2TB Western Digital Red Plus NAS SATA3 128MB Cache 5400RPM
Распродадено
HDD 3.5" 2TB Western Digital Red Plus NAS SATA3 128MB Cache 5400RPM
5,150ден.
  • Залиха:: Распродадено
  • Шифра: 599872084


Гаранција: 24 месеци
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.