Menu
Your Cart

HDD 3.5" 4TB Western Digital Red Plus NAS SATA3 CMR 128MB WD40EFZX

HDD 3.5" 4TB Western Digital Red Plus NAS SATA3 CMR 128MB WD40EFZX
Распродадено
HDD 3.5" 4TB Western Digital Red Plus NAS SATA3 CMR 128MB WD40EFZX
6,300ден.
  • Залиха:: Распродадено
  • Шифра: 599872136

  • Гаранција: 24 месеци

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.