Menu
Your Cart

HDD 3.5" 4TB Western Digital SATA3 256MB Blue 5400rpm WD40EZAZ

HDD 3.5" 4TB Western Digital SATA3 256MB Blue 5400rpm WD40EZAZ
HDD 3.5" 4TB Western Digital SATA3 256MB Blue 5400rpm WD40EZAZ
5,840ден.
  • Залиха:: Има
  • Шифра: 599873095

  • Гаранција: 24 месеци
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.