Menu
Your Cart

HDD External 2.5" 1TB USB 3.0 Seagate Portable

HDD External 2.5" 1TB USB 3.0 Seagate Portable
Распродадено
HDD External 2.5" 1TB USB 3.0 Seagate Portable
2,670ден.
  • Залиха:: Распродадено
  • Шифра: 599867920
Capacity: 1TB
Type: USB 3.0
Color: Grey
Brand: Seagate
Model: STJL1000400
Dimensions: 117x80x14.8mm
Weight: 170g
Form Factor: 2.5"

FEATURES
The Easy Way to Store and Go
Give Your Computer Extra Portable Hard Drive Space
Take Your Backup Hard Drive Anywhere
No Software. No Fuss.

What’s Included:
Seagate Basic
20 cm USB 3.0 cable
Quick start guide

Гаранција: 24 месеци

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.