Menu
Your Cart

HDD External 2.5" 1TB USB 3.0 Toshiba Canvio Basics Matt Black

HDD External 2.5" 1TB USB 3.0 Toshiba Canvio Basics Matt Black
HDD External 2.5" 1TB USB 3.0 Toshiba Canvio Basics Matt Black
HDD External 2.5" 1TB USB 3.0 Toshiba Canvio Basics Matt Black
HDD External 2.5" 1TB USB 3.0 Toshiba Canvio Basics Matt Black
HDD External 2.5" 1TB USB 3.0 Toshiba Canvio Basics Matt Black
2,750ден.
  • Залиха:: Има
  • Шифра: 599866901
Specifications
Interface - USB 3.0 (USB 2.0 compatible)
Max. transfer rate - ~ 5.0 Gbit/s
Enclosure - Matt
Power - USB bus power (max. 900mA)
Capacity - 500GB to 3TB
Dimensions - 500GB, 1TB, 2TB: 78 x 109 x 14 mm, 3TB (different product design): 119 ? 70 ? 20.5 mm

Гаранција: 12 месеци

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.