PC INTEL NUC i3 Intel Core i3-8109U

Распродадено PC INTEL NUC i3 Intel Core i3-8109U
 Интел® НУЦ Мини ПЦ со 8тх Генератион Интел® Цоре™ и3-8109У Процессор и интегрирана графичка картица Ирис® Плус Грапхицс 655 , 2 мемориски слота кои поддржуват до 32ГБ ДДР4 меморија, м.2 (22kc42 ор 22kc80) и САТА слотови за 2,5" ССД и стандартни дискови, поврзувањ - Интел® Вирелесс-АЦ 9560 + Блуетоотх 5.0, како и Интел® Гигабит ЛАН, Мицро СДKCЦ слот со УХС-И поддршка, Тхундерболт™ 3 кој поддржува до 40 ГБпс трансфер на податоци, четири УСБ 3.1 порти, ХДМИ* 2.0а порт и ДисплаиПорт* 1.2 преку УСБ-Ц, инсталација на лиценциран оперативен систем Виндовс 10 Про или Хоме, димензии 12 kc 11 kc 5см

Основни карактеристики
ОСn/a
Меморија [ГБ]0
Максимална количина на мемориј32
Број на мемориски слотови2
Аудио8-kanalna
Мрежа1x 10/100/1000 Ethernet + WLAN
Останати карактеристики
Напојуваве [В]65
Заден панел
УСБ 2.0 приклучок0
УСБ 3.0 приклјучак4

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 841
  • Бренд: Intel
  • Шифра: 0001199909
  • Залиха: Распродадено
  • 11,510ден.

Тагови: PC INTEL NUC i3 Intel Core i3-8109U