PRN MLJ HP 107a 4ZB77A#B19

Распродадено PRN MLJ HP 107a 4ZB77A#B19
Основни карактеристики
Брзина на испис А4 [стр/мин]21
Време на испис на првата стран8.3
Резолуција на испис [дпи]1200x1200
Меморија [МБ]64
Процесор400
ЕмулацијаSPL
Разлучивост исписа0
Останати карактеристики
Проширливост [МБ]0
Фиока за влез [листови]150
Кратенка за излез [листови]100
ЛЦД екранda
Дуплексne
Поддржани формати за испис
 • A4
 • A5
 • B5
 • Envelope
 • Letter
Мјесечен циклус [стр.]1500
ОС компатибилност
 • Server® 2008R2
 • Server® 2012
 • Server® 2016
 • Windows 10
 • Windows 7
 • Windows 8
Радни циклус0
Дополнителна опрема
Опции 
Конектори
ИнтерфејсUSB 2.0 Hi-Speed

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
 • Прегледи: 230
 • Бренд: HP
 • Шифра: 0001200411
 • Залиха: Распродадено
 • 4,410ден.

Тагови: PRN MLJ HP 107a 4ZB77A#B19