Menu
Your Cart

Personal Computer Lenovo V50s 07IMB Intel Pentium Gold G6400 | 4G | 1TB - 11HB0028RI

Personal Computer Lenovo V50s 07IMB Intel Pentium Gold G6400 | 4G | 1TB  - 11HB0028RI
Personal Computer Lenovo V50s 07IMB Intel Pentium Gold G6400 | 4G | 1TB  - 11HB0028RI
Personal Computer Lenovo V50s 07IMB Intel Pentium Gold G6400 | 4G | 1TB  - 11HB0028RI
Personal Computer Lenovo V50s 07IMB Intel Pentium Gold G6400 | 4G | 1TB  - 11HB0028RI
Personal Computer Lenovo V50s 07IMB Intel Pentium Gold G6400 | 4G | 1TB - 11HB0028RI
18,200ден.
  • Залиха:: Има
  • Шифра: 11HB0028RI
Processor
Intel Pentium Gold G6400 (2C / 4T, 4.0GHz, 4MB)
Graphics
Integrated Intel UHD Graphics 610
Chipset
Intel B460
Memory
1x 4GB UDIMM DDR4-2666
Memory Slots
Two DDR4 UDIMM slots, dual-channel capable
Max Memory
Up to 32GB DDR4-2666
Storage
1TB HDD 7200rpm 3.5"
Optane Memory
None
Storage Support
Up to 2 drives, 1x 3.5" HDD + 1x M.2 SSD • 3.5" HDD up to 2TB • M.2 SSD up to 1TB
Card Reader
7-in-1 Card Reader
Optical
None
Audio Chip
High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec
Speakers
1.5Wx1
Power Supply
180W 85%
DESIGN
Keyboard
USB Calliope Keyboard, Black, English (EU)
Mouse
USB Calliope Mouse, Black
Expansion Slots
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.