Menu
Your Cart

SSD 240GB WD Green M.2 2280 SATA

Основни карактеристики
Капацитет240
Формат2280
Сучелје M.2 SATA
Врста фласх меморије 
Брзина читањ [МБ/с]545
Брзина записивањ [МБ/с]0
Дополнителна опрема
3,5" брацкетne
Халф-Ленгтх адаптер

  • Гаранција: 36 месеци
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.