Menu
Your Cart

КУЌИШТА

Бренд: MS Шифра: 0001184760
Основни карактеристикиФорматMidi towerПоддржува плочиATXmATX5,25" надворешен отвор1Позиције за уградњ вентилато4Подршка за водено хлаѓењhladnjak 120 mmДимензии и масаШирина0Дулјина0Висина0Маса0Максимална дужина ВГА0Максимална висина цоолера0Останати карактеристикиНапојуваве [В]Nema napajanjeЛадеве0Б..
910ден.
Бренд: SBOX Шифра: 599871503
SPECIFICATIONSType: ATX Mid TowerColor: BlackMaterial: Metal (0.5mm SPCC) / ABS plastic (front panel)PSU position: Top od the caseMBO compatibility: ATX / Micro-ATX / ITXEXPANSION:External 5.25 Drive Bays: 2Internal 3.5 Drive Bays: 2Internal 2.5 Drive Bays: 2Expansion slots: 7 horizontal + 2 vertica..
1,250ден.
Бренд: MSI Шифра: 1184793
FormatMidi tower Poddržuva pločiATX mATX µATX 5,25" nadvorešen otvor1 3,5" nadvorešen otvor0 3,5" vnatrešen otvor2 2,5" unutarnji utor2 USB 3.01 USB 3.10 DodaciCable management Podržava vodeno hlađenje Audio Vl-IzlezUSB 2.0 x2 USB 3.0 ..
1,250ден.
Бренд: MS Шифра: 1184758
FormatMini tower Poddržuva pločiµATX 5,25" nadvorešen otvor1 3,5" nadvorešen otvor0 3,5" vnatrešen otvor2 2,5" unutarnji utor2 USB 3.00 USB 3.10 DodaciCable management Audio Vl-IzlezUSB 2.0 x2 Slušalice Mikrofon Napojuvawe [V]Nema napajanje..
1,270ден.
Бренд: MS Шифра: 0001184565
Основни карактеристикиФорматMidi towerПоддржува плочиATXmATXµATX5,25" надворешен отвор1Позиције за уградњ вентилато0Подршка за водено хлаѓењhladnjak 120 mmДимензии и масаШирина0Дулјина0Висина0Маса0Максимална дужина ВГА0Максимална висина цоолера0Останати карактеристикиНапојуваве [В]500Ладеве0БојаCrna..
1,310ден.
Бренд: MS Шифра: 0001184560
Основни карактеристикиФорматMidi towerПоддржува плочиATXmATX5,25" надворешен отвор1Позиције за уградњ вентилато0Подршка за водено хлаѓењneДимензии и масаШирина0Дулјина0Висина0Маса0Максимална дужина ВГА0Максимална висина цоолера0Останати карактеристикиНапојуваве [В]500Ладеве0БојаCrnaВеличина вентилат..
1,410ден.
Бренд: MS Шифра: 1209402
FormatMidi tower Poddržuva pločiATX mATX Mini ITX 5,25" nadvorešen otvor0 3,5" nadvorešen otvor0 3,5" vnatrešen otvor3 2,5" unutarnji utor3 USB 3.01 USB 3.10 DodaciCable management Podržava vodeno hlađenje Filter za prašinu Staklena bo..
1,650ден.
Бренд: MS Шифра: 1209414
FormatMidi tower Poddržuva pločiATX mATX Mini ITX 5,25" nadvorešen otvor0 3,5" nadvorešen otvor0 3,5" vnatrešen otvor3 2,5" unutarnji utor3 USB 3.01 USB 3.10 DodaciCable management Podržava vodeno hlađenje Filter za prašinu Staklena bo..
1,690ден.
Бренд: MS Шифра: 1209237
FormatMidi tower Poddržuva pločiATX mATX Mini ITX 5,25" nadvorešen otvor0 3,5" nadvorešen otvor0 3,5" vnatrešen otvor2 2,5" unutarnji utor3 USB 3.01 USB 3.10 DodaciCable management Podržava vodeno hlađenje Filter za prašinu Audio Vl-Iz..
1,690ден.
Бренд: Deepcool Шифра: 40956
Features:Classic MATX case with handsome looking front panelOne USB 3.0 + two USB 2.0 PortsFully black painted interior with 0.5mm panel thicknessSupport 320mm (MAX) long VGA Card installationSupport cable managementTechnical SpecMotherboards: MATX/MINI-ITXMaterials: SPCC+PLASTIC (ABS) (Panel thickn..
1,710ден.
Бренд: SAMA Шифра: 44463
Features: Compatible SSD solid state drive and normal desktop hard drives Support 355MM long graphics card 160MM high CPU cooler Type: Vertical ATX Product Size: 420 (L) * 205 (W) * 423 (H)mm Extended drive: 1x 3.5", 2x 2.5", 7x PCI expansion card slots Front conne..
1,720ден.
Бренд: MS Шифра: 1184929
FormatMidi tower Poddržuva pločiATX mATX µATX 5,25" nadvorešen otvor1 3,5" nadvorešen otvor0 3,5" vnatrešen otvor2 2,5" unutarnji utor5 USB 3.02 USB 3.10 DodaciCable management Filter za prašinu Podržava vodeno hlađenje Audio Vl-IzlezU..
1,750ден.
Прикажи 1 до 12 од 141 (12 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.