ПРОЦЕСОРИ

ПРОЦЕСОРИ
Прикажи:
Подреди:

CPU Intel Celeron G4930 Coffee Lake Dual Core 3.2GHz LGA 1151 2MB BOX

Mfr Part Number: BX80684G4930Model: Intel Celeron Processor G4930Core Name: Coffee LakeCore Count: 2..

2,290ден.
CPU INT Celeron G4930 Распродадено

CPU INT Celeron G4930

Основни карактеристикиСоцкет2Работен такт [МХз]3200Л3 кеш2MBЈадроCoffee LakeТехнологија производњ14n..

2,460ден.
CPU Intel Celeron G3930 Kaby Lake Dual Core 2.9GHz s1151 2MB BOX Распродадено

CPU Intel Celeron G3930 Kaby Lake Dual Core 2.9GHz s1151 2MB BOX

Mfr Part Number: BX80677G3930 Model: Intel Celeron Processor G3930 Core Name: Kaby Lake&nb..

2,780ден.
CPU AMD Athlon 3000G Dual-Core 3.5GHz AM4 5MB BOX w/Radeon Vega 3 Graphics Распродадено

CPU AMD Athlon 3000G Dual-Core 3.5GHz AM4 5MB BOX w/Radeon Vega 3 Graphics

CPU AMD Athlon 3000G Dual-Core 3.5GHz AM4 5MB BOX w/Radeon Vega 3 GraphicsГаранција: 30 месеци..

3,300ден.

CPU Intel Pentium G4560 Kaby Lake Dual Core 3.5GHz LGA 1151 3MB BOX

Mfr Part Number: BX80677G4560Model: Intel Pentium Processor G4560Core Name: Kaby LakeCore Count: 2Th..

3,350ден.
CPU Pentium Gold G5400 Coffee Lake Dual Core 3.7GHz LGA 1151 4MB BOX Распродадено

CPU Pentium Gold G5400 Coffee Lake Dual Core 3.7GHz LGA 1151 4MB BOX

Mfr Part Number: BX80684G5400 Model: Intel Pentium Gold Processor G5400 Core Name: Coffee ..

3,390ден.
CPU INT Pentium G5420 Распродадено

CPU INT Pentium G5420

Основни карактеристикиСоцкет2Работен такт [МХз]3800Л3 кеш4MBЈадроCoffee LakeТехнологија производњ14n..

3,450ден.

CPU Intel Pentium Gold G6400 Comet Lake Dual Core 4.0GHz LGA 1200 4MB BOX

Mfr Part Number: BX80662I56400Model: Intel Pentium Gold Processor G6400Core Name: Comet LakeCore Cou..

3,990ден.
CPU Intel Core i3-9100F Coffee Lake Quad 3.6GHz LGA 1151 6MB BOX w/o Graphics Распродадено

CPU Intel Core i3-9100F Coffee Lake Quad 3.6GHz LGA 1151 6MB BOX w/o Graphics

Mfr Part Number: BX80684I39100FModel: Intel Core i3-9100F ProcessorCore Name: Coffee LakeCore Count:..

4,190ден.
CPU INT Core i3 9100F Распродадено

CPU INT Core i3 9100F

Основни карактеристикиПриклучок [Сокет]1151 v2Работен такт [МХз]3600Л3 кеш6MBБрој језгри4ЈадроCoffee..

4,360ден.
CPU INT Pentium G6400 Box Распродадено

CPU INT Pentium G6400 Box

Основни карактеристикиСоцкет1200Работен такт [МХз]4000Л3 кеш4Јадро Технологија производњ14ТДП58..

4,590ден.
 CPU INT Core i3 10100F Распродадено

CPU INT Core i3 10100F

Основни карактеристикиСоцкет1200Работен такт [МХз]3600Л3 кеш6Јадро Технологија производњ14ТДП65..

4,710ден.
CPU AMD Ryzen 3 3200G Quad-Core 3.6GHz AM4 BOX w/Radeon Vega 8 Graphics w/Wraith Stealth Cooler Распродадено

CPU AMD Ryzen 3 3200G Quad-Core 3.6GHz AM4 BOX w/Radeon Vega 8 Graphics w/Wraith Stealth Cooler

AMD Ryzen™ 3 3200G with Radeon™ Vega 8 Graphics Specifications: # of CPU Cores: 4 # o..

5,150ден.