Menu
Your Cart

МОНИТОРИ

Бренд: Lenovo Шифра: 66ADKAC1EU
Model66ADKAC1EUProductLenovo D22-20Machine Type66ADRegionEMEADisplay Size21.5"View Area476.64x268.11 mmPanelTwisted NematicAspect Ratio16:9Resolution1920x1080Pixel Pitch0.2483x0.2483 mmDot / Pixel Per Inch102 dpiView Angle (H / V)90 / 65Pixel Response Time5 ms (Extreme mode) / 5 ms (Typical mode)Ref..
6,870ден.
Бренд: Lenovo Шифра: 61F7MAT2EU
Model61CEMAT2EUProductThinkVision T24iRegionEMEAColorBlackPanelIn-Plane SwitchingDisplay Size23.8"View Area527.04x296.5 mmResolution1920x1080Aspect Ratio16:9Pixel Pitch0.2745x0.2745 mmDot / Pixel Per Inch93 dpiBrightness250 nitsContrast Ratio1000:1Pixel Response Time6 msColor Gamut72%View Angle (H /..
11,330ден.
Бренд: Lenovo Шифра: 62B0MAT2EU
Model62B0MAT2EUProductThinkVision T24i-2LMachine Type62B0RegionEMEADisplay Size23.8"View Area527.04x296.46 mmPanelIn-Plane SwitchingAspect Ratio16:9Resolution1920x1080Pixel Pitch0.2745x0.2745 mmDot / Pixel Per Inch93 dpiView Angle (H / V)178 / 178Pixel Response Time4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typica..
11,330ден.
Бренд: Lenovo Шифра: 62B2GAT1EU
Model62B2GAT1EUProductThinkVision P24h-2LMachine Type62B2RegionEMEADisplay Size23.8"View Area535x313 mmPanelIn-Plane SwitchingAspect Ratio16:9Resolution2560x1440Pixel Pitch0.2058x0.2058 mmDot / Pixel Per Inch123 dpiView Angle (H / V)178 / 178Response Time4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode)Colo..
16,990ден.
Прикажи 1 до 4 од 4 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.