Menu
Your Cart

МОНИТОРИ

Бренд: Acer Шифра: 599873063
Screen Size: 21.5" Maximum Resolution: (Full HD)1920 x 1080@75 Hz Aspect Ratio: 16:9 Contrast Ratio: 1,000:1 Response Time: 4 ms GTG Colour Supported: 16.7 Million Adaptive Contrast Management (ACM): 100,000,000:1 Brightness: 250 cd/m? Backlight: LED Viewing Angles: 178° Horizontal, 178° Vertical Pa..
7,100ден.
Бренд: Acer Шифра: 599873062
Panel size & type: 23.8" IPS (In-Plane Switching) 16:9 Resolution and refresh rate: (Full HD)1920 x 1080 Contrast ratio: 1,000:1, (ACM): 100,000,000:1 Brightness: 250 cd/m? Response time: 4 ms Color support/gamut: 16.7 Million Connectivity: VGA, DVI-in, HDMI, Headphone Weight: 2.60 kg 2.90 kg (w..
7,280ден.
Бренд: Acer Шифра: 599873472
Screen Size: 27" Maximum Resolution: (WQHD)2560 x 1440@75 Hz Panel Type: IPS (In-plane Switching) Response Time: 1 ms VRB Aspect Ratio: 16:9 Contrast Ratio: 1,000:1 Colour Supported: 16.7 Million Adaptive Contrast Management (ACM): 100,000,000:1 Brightness: 350 cd/m? Backlight: LED Viewing Angles: 1..
14,800ден.
Прикажи 1 до 3 од 3 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.