Menu
Your Cart

МОНИТОРИ

Бренд: AOC Шифра: 1007017
Dijagonala23,8 Format na ekran16:9 PanelIPS Maks. rezolucija1920x1080 Svetlina [cd/m2]250 cd/m2Kontrast1000 Vidliv agol (hor.) [°]0 degVidliv agol (ver.) [°]0 degVreme na odziv [ms]1 msPriklučociHDMI x2 DP Zvučnicida TKORamen BojaCrna&..
9,990ден.
Бренд: AOC Шифра: 1171476
Основни карактеристикиДијагонала16''Формат на екран16:9ПанелIPSМакс. резолуција1920x1080Светлина [цд/м2]220Контраст700:1Видлив агол (хор.) [°]0Видлив агол (вер.) [°]0Време на одзив [мс]5ПриклучоциUSB-CЛЕД Дијагонала Останати карактеристикиЗвучнициdaЗиден носач (не е вклучен) ТКО Боја&..
10,510ден.
Бренд: AOC Шифра: 1238775
Dijagonala23,6 Format na ekran16:9 PanelIPS Maks. rezolucija1920x1080 Svetlina [cd/m2]250 cd/m2Kontrast1000 Vidliv agol (hor.) [°]178 degVidliv agol (ver.) [°]178 degVreme na odziv [ms]1 msPriklučociHDMI x2 3,5 mm Audio Jack D-Sub DP Z..
11,510ден.
Бренд: AOC Шифра: 1009201
Dijagonala23,8 Format na ekran16:9 PanelIPS Maks. rezolucija1920x1080 Svetlina [cd/m2]250 cd/m2Kontrast2.0E7 Vidliv agol (hor.) [°]178 degVidliv agol (ver.) [°]178 degVreme na odziv [ms]1 msPriklučociHDMI Zvučnicida Ziden nosač (ne e vklučen)VES..
11,580ден.
Бренд: AOC Шифра: 1218232
Dijagonala23,6 Format na ekran16:9 PanelVA Maks. rezolucija1920x1080 Svetlina [cd/m2]250 cd/m2Kontrast3000 Vidliv agol (hor.) [°]178 degVidliv agol (ver.) [°]178 degVreme na odziv [ms]1 msPriklučociHDMI x2 DP 3,5 mm Audio Jack Zvučnicida&nb..
11,990ден.
Бренд: AOC Шифра: 1006460
Dijagonala27 Format na ekran16:9 PanelIPS Maks. rezolucija1920x1080 Svetlina [cd/m2]250 cd/m2Kontrast1000 Vidliv agol (hor.) [°]178 degVreme na odziv [ms]1 msPriklučociD-Sub HDMI x2 DP Zvučnicida TKORamen Stalaktilt Dopolnitelno14..
12,650ден.
Бренд: AOC Шифра: 1195549
Dijagonala27 Format na ekran16:9 PanelVA Maks. rezolucija1920x1080 Svetlina [cd/m2]250 cd/m2Kontrast4000 Vidliv agol (hor.) [°]178 degVidliv agol (ver.) [°]178 degVreme na odziv [ms]1 msPriklučociHDMI x2 DP D-Sub 3,5 mm Audio Jack USB ..
14,280ден.
Бренд: AOC Шифра: 1037487
Dijagonala27 Format na ekran16:9 PanelVA Maks. rezolucija1920x1080 Svetlina [cd/m2]300 cd/m2Kontrast3000 Vidliv agol (hor.) [°]178 degVidliv agol (ver.) [°]178 degVreme na odziv [ms]0.5 msPriklučociHDMI x2 DP 3,5 mm Audio Jack Ziden nosač (..
14,390ден.
Бренд: AOC Шифра: 1044461
Dijagonala27 Format na ekran16:9 PanelVA Maks. rezolucija1920x1080 Svetlina [cd/m2]300 cd/m2Kontrast0 Vidliv agol (hor.) [°]178 degVidliv agol (ver.) [°]178 degVreme na odziv [ms]1 msPriklučociHDMI x2 DP USB 3.0 x4 3,5 mm Audio Jack Zv..
14,390ден.
Бренд: AOC Шифра: 1238574
Dijagonala23,8 Format na ekran16:9 PanelIPS Maks. rezolucija1920x1080 Svetlina [cd/m2]350 cd/m2Kontrast1000 Vidliv agol (hor.) [°]178 degVidliv agol (ver.) [°]178 degVreme na odziv [ms]0.5 msPriklučociHDMI x2 3,5 mm Audio Jack D-Sub DP ..
16,340ден.
Бренд: AOC Шифра: 1037793
Dijagonala27 Format na ekran16:9 PanelVA Maks. rezolucija2560x1440 Svetlina [cd/m2]250 cd/m2Kontrast0 Vidliv agol (hor.) [°]178 degVidliv agol (ver.) [°]178 degVreme na odziv [ms]1 msPriklučociHDMI x2 DP USB 3.0 x4 3,5 mm Audio Jack Zv..
16,490ден.
Бренд: AOC Шифра: 1228356
Monitor - LCDDijagonala15,6 Format na ekran16:9 PanelIPS Maks. rezolucija1920x1080 Svetlina [cd/m2]250 cd/m2Kontrast700 Vidliv agol (hor.) [°]0 degVidliv agol (ver.) [°]0 degVreme na odziv [ms]4 msPriklučociUSB Type-C HDMI 3,5 mm Audio Jack ..
16,990ден.
Прикажи 1 до 12 од 14 (2 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.