Menu
Your Cart

МОНИТОРИ

Бренд: DELL Шифра: 599873177
Device Type: LED-backlit LCD monitor - 20" Panel Type: TN Aspect Ratio: 16:09 Native Resolution: 1600 x 900 at 60 Hz Pixel Pitch: 0.2712 mm Brightness: 200 cd/m? Contrast Ratio: 600:1 Response Time: 5 ms (black-to-white) Colour Support: 16.7 million colours Input Connectors: VGA Display Position Adj..
6,340ден.
Прикажи 1 до 1 од 1 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.