Menu
Your Cart

МОНИТОРИ

Бренд: Philips Шифра: 40239
21.5" Full HD 1,920 x 1,080 TFTContrast Ratio Static - 600:1(Typical)Dynamic Contrast Ratio - 10,000,000:1Response Time - 5ms (GTG)Ports: HDMI (digital, HDCP), VGA (Analog )LCD monitor with SmartControl Lite V Line 22 (Viewable 21.5" / 54.6 cm)Picture/Display• LCD panel type: TFT-LCD• Backlight type..
6,200ден.
Бренд: Philips Шифра: 1220945
Dijagonala23,8 Format na ekran16:9 PanelIPS Maks. rezolucija1920x1080 Svetlina [cd/m2]250 cd/m2Kontrast3000 Vidliv agol (hor.) [°]178 degVidliv agol (ver.) [°]178 degVreme na odziv [ms]4 msPriklučociD-Sub HDMI DP Zvučnicida Ziden nosač..
7,990ден.
Бренд: Philips Шифра: 1203029
Dijagonala23,8 Format na ekran16:9 PanelVA Maks. rezolucija1920x1080 Svetlina [cd/m2]250 cd/m2Kontrast3000 Vidliv agol (hor.) [°]178 degVidliv agol (ver.) [°]178 degVreme na odziv [ms]4 msPriklučociD-Sub HDMI Ziden nosač (ne e vklučen)VESA 100 m..
7,990ден.
Бренд: Philips Шифра: 1085331
Dijagonala23,8 Format na ekran16:9 PanelIPS Maks. rezolucija1920x1080 Svetlina [cd/m2]250 cd/m2Kontrast1000 Vidliv agol (hor.) [°]178 degVidliv agol (ver.) [°]178 degVreme na odziv [ms]4 msPriklučociDVI HDMI Ziden nosač (ne e vklučen)VESA 100 mm..
8,170ден.
Бренд: Philips Шифра: 1218918
Dijagonala23,8 Format na ekran16:9 PanelIPS Maks. rezolucija1920x1080 Svetlina [cd/m2]250 cd/m2Kontrast1000 Vidliv agol (hor.) [°]178 degVidliv agol (ver.) [°]178 degVreme na odziv [ms]4 msPriklučociD-Sub HDMI DVI Zvučnicida Ziden nosa..
8,240ден.
Бренд: Philips Шифра: 1204419
Dijagonala23,8 Format na ekran16:9 PanelVA Maks. rezolucija1920x1080 Svetlina [cd/m2]250 cd/m2Kontrast3000 Vidliv agol (hor.) [°]178 degVidliv agol (ver.) [°]178 degVreme na odziv [ms]4 msPriklučociD-Sub HDMI Zvučnicida Ziden nosač (ne e vk..
8,280ден.
Бренд: Philips Шифра: 599868087
V Line 27" (68.6 cm) Full HD IPS (1920 x 1080)Built-in speakers for audio without desktop clutterVGA, DVI, HDMI-ready for Full HD entertainmentPicture/DisplayLCD panel type - IPS technologyBacklight type - W-LED systemPanel Size - 27 inch/68.6 cmDisplay Screen Coating - Anti-Glare, 3H, Haze 25%Effec..
8,960ден.
Бренд: Philips Шифра: 1211954
Основни карактеристикиДијагонала27Формат на екран16:9ПанелIPSМакс. резолуција1920x1080Светлина [цд/м2]250Контраст1000Видлив агол (хор.) [°]178Видлив агол (вер.) [°]178Време на одзив [мс]4ПриклучоциDPHDMIЛЕД Дијагонала Останати карактеристикиЗвучнициdaЗиден носач (не е вклучен) ТКОRamenБоја..
10,180ден.
Бренд: Philips Шифра: 1238341
Dijagonala23,8 Format na ekran16:9 PanelVA Maks. rezolucija1920x1080 Svetlina [cd/m2]350 cd/m2Kontrast3500 Vidliv agol (hor.) [°]178 degVidliv agol (ver.) [°]178 degVreme na odziv [ms]4 msPriklučociDP HDMI Zvučnicida TKORamen BojaCrna&..
10,760ден.
Бренд: Philips Шифра: 1197437
Основни карактеристикиДијагонала27Формат на екран16:9ПанелVAМакс. резолуција1920x1080Светлина [цд/м2]350Контраст3000Видлив агол (хор.) [°]178Видлив агол (вер.) [°]178Време на одзив [мс]1ПриклучоциDPHDMIЛЕД Дијагонала Останати карактеристикиЗвучнициdaЗиден носач (не е вклучен)VESA 100 mmТКОRamen..
11,820ден.
Бренд: Philips Шифра: 1218921
Основни карактеристикиДијагонала27Формат на екран16:9ПанелIPSМакс. резолуција1920x1080Светлина [цд/м2]250Контраст1000Видлив агол (хор.) [°]178Видлив агол (вер.) [°]178Време на одзив [мс]5ПриклучоциD-SubDPDVIHDMIЛЕД Дијагонала Останати карактеристикиЗвучници Зиден носач (не е вклучен) ..
12,100ден.
Прикажи 1 до 12 од 12 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.