Menu
Your Cart

МОНИТОРИ

Бренд: Asus Шифра: 1012110
Dijagonala23,8 Format na ekran16:9 PanelIPS Maks. rezolucija1920x1080 Svetlina [cd/m2]250 cd/m2Kontrast1000 Vidliv agol (hor.) [°]178 degVidliv agol (ver.) [°]178 degVreme na odziv [ms]1 msPriklučociD-Sub HDMI DP 3,5 mm Audio Jack Zvuč..
12,320ден.
Бренд: Asus Шифра: 599873469
TUF Gaming VG24VQE Curved Gaming Monitor – 23.6 inch Full HD (1920 x 1080), 165Hz, Extreme Low Motion Blur™, FreeSync™ Premium, 1ms (MPRT), Shadow Boost Panel Size (inch) : 23.6 Resolution : 1920x1080 Response Time : 1ms MPRT Refresh Rate (Max) : 165Hz Aspect Ratio : 16:9 Display Viewing Area (H ..
12,990ден.
Бренд: Asus Шифра: 599873468
ASUS VG278QR Gaming Monitor - 27inch, Full HD, 0.5ms*, 165Hz (above 144Hz), G-SYNC Compatible, FreeSync Premium Panel Size (inch) : 27 Resolution : 1920x1080 Response Time : 0.5ms(GTG) Refresh Rate (Max) : 165Hz Aspect Ratio : 16:9 Display Surface : Non-Glare Backlight Type : LED Panel Type : TN Vi..
14,760ден.
Прикажи 1 до 3 од 3 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.