Menu
Your Cart

МОНИТОРИ

Бренд: BenQ Шифра: 599869637
24" 16:9 Full HD 1,920 x 1,080 TN PanelContrast Ratio Static - 1000:1(Typical)Dynamic Contrast Ratio - MegaResponse Time - 1 (GTG)Flicker-free TechnologyLow Blue LightEye-care B.I. technology plus ePaper and color weakness modePorts: VGA/DVI/ HDMIDisplayScreen Size - 24Panel Type - TNBacklight Techn..
7,530ден.
Бренд: BenQ Шифра: 599869638
Display Size: 27" 16:9Resolution: 1920 x 1080 @60HzResponse time:5 ms (gray to gray), 8msPanel type: IPSBrightness: 250 cd/m?Contrast: 1000:1/ 20,000,000 : 1 DynamicColor Gamut: 72% gamut coverageTilt: -5? - 20?Vesa SupportPorts:VGA, HDMI, Display Port, Speakers, audio, HeadphonesEye-Care B.I. techn..
9,830ден.
Бренд: BenQ Шифра: 599869834
Display Size: 27" 16:9Resolution: 1920 x 1080 @75HzResponse time:1 ms (gray to gray)Panel type: TNBrightness: 300 cd/m?Contrast: 1000:1Color Gamut: 72% gamut coverageTilt: -5? - 20?Vesa SupportPorts:VGA, DVI,HDMI, Display Port, Speakers, audio, HeadphonesEye-Care B.I. technology, ePaper and color we..
10,160ден.
Бренд: BenQ Шифра: 599873380
Main Specifications Screen Size - 27.9 Resolution (max.) - 3840x2160 Display Screen Size - 27.9 Panel Type - TN Backlight Technology - LED backlight Resolution (max.) - 3840x2160 Brightness - 300 Native Contrast(typ.) - 1000:1 Viewing Angle (L/R;U/D) (CR>=10) - 170/160 Response Time - 1ms (GtG) ..
14,150ден.
Прикажи 1 до 4 од 4 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.