HDD EXT 2TB AD HV620S Slim USB 3.2 Blue

Распродадено HDD EXT 2TB AD HV620S Slim USB 3.2 Blue
Основни карактеристики
Капацитет2 TB
ИнтерфејсUSB 3.2 Gen1
Бафер [МБ]8
Формат2,5
Број на вртежи [рпм]5.400
Дата Бит Рата [МБ/с]0
Останати карактеристики
Гласност (пишуваве-бришеве) [дAdata HDDtoGO Data Management Software
Остало / Заштита 
Изглед
Време на пребаруваве [мс]Plava
  • Гаранција: 24 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 291
  • Бренд: ADATA
  • Шифра: 0001031314
  • Залиха: Распродадено
  • 3,700ден.

Тагови: HDD EXT 2TB AD HV620S Slim USB 3.2 Blue