HDD EXT AD HD330 1TB USB 3.1 Durable Crno/Crven

По порачка HDD EXT AD HD330 1TB USB 3.1 Durable Crno/Crven
Основни карактеристики
Капацитет1TB
ИнтерфејсUSB 3.1
Бафер [МБ]8
Формат2,5"
Број на вртежи [рпм]5.400
Дата Бит Рата [МБ/с]0
Останати карактеристики
Гласност (пишуваве-бришеве) [дБ]0
Остало / ЗаштитаDurable
Изглед
Време на пребаруваве [мс]0

  • Гаранција: 36 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 415
  • Бренд: ADATA
  • Шифра: 0140998
  • Залиха: По порачка
  • 2,820ден.

Тагови: HDD EXT AD HD330 1TB USB 3.1 Durable Crno/Crven