HDD EXT WD My Book 6TB

Распродадено HDD EXT WD My Book 6TB
Основни карактеристики
Капацитет6 TB
ИнтерфејсUSB 3.0
Бафер [МБ]64
Формат3,5
Број на вртежи [рпм]5.400
Дата Бит Рата [МБ/с]0
Останати карактеристики
Гласност (пишуваве-бришеве) [дWD Drive Utilities
Остало / ЗаштитаAES 256 bit encryption
Изглед
Време на пребаруваве [мс]Crna

  • Гаранција: 24 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 245
  • Бренд: Western Digital
  • Шифра: 0130676
  • Залиха: Распродадено
  • 10,680ден.

Тагови: HDD EXT WD My Book 6TB