HDD EXT WD My Cloud Home 4TB

HDD EXT WD My Cloud Home 4TB
Основни карактеристики
Капацитет4TB
ИнтерфејсLAN
Бафер [МБ]32
Формат3,5"
Број на вртежи [рпм]5.400
Време на пребаруваве [мс]0
Дата Бит Рата [МБ/с]0
Гласност (пишуваве-бришеве) [дБ]0
Останати карактеристики
Остало

  • Гаранција: 24 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 591
  • Бренд: Western Digital
  • Шифра: 1006287
  • Залиха: Има
  • 10,400ден.

Тагови: HDD EXT WD My Cloud Home 4TB