HDD EXT WD My Cloud Home 8TB

Распродадено HDD EXT WD My Cloud Home 8TB
Основни карактеристики
Капацитет8 TB
ИнтерфејсUSB 3.0
Бафер [МБ]32
Формат3,5
Број на вртежи [рпм]5.400
Дата Бит Рата [МБ/с]0
Останати карактеристики
Гласност (пишуваве-бришеве) [д 
Остало / Заштита 
Изглед
Време на пребаруваве [мс]
  • Bijela
  • Siva

  • Гаранција: 24 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 249
  • Бренд: Western Digital
  • Шифра: 0130753
  • Залиха: Распродадено
  • 18,740ден.

Тагови: HDD EXT WD My Cloud Home 8TB