HDD EXT WD My Passport USB 3.2 Black 4TB

HDD EXT WD My Passport USB 3.2 Black 4TB
Основни карактеристики
Капацитет4TB
ИнтерфејсUSB 3.1
Бафер [МБ]8
Формат2,5"
Број на вртежи [рпм]5.400
Време на пребаруваве [мс]0
Дата Бит Рата [МБ/с]0
Гласност (пишуваве-бришеве) [дБ]0
Останати карактеристики
ОсталоDimenzije: 107.2 x 75.0 x 19.2 mm

  • Гаранција: 24 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 425
  • Бренд: Western Digital
  • Шифра: 1006833
  • Залиха: Има
  • 8,040ден.

Тагови: HDD EXT WD My Passport USB 3.2 Black 4TB