HDD INT WD 10EZEX

HDD INT WD 10EZEX
Основни карактеристики
Капацитет1TB
ИнтерфејсSATA3
Бафер[МБ]64
Формат3,5"
Број на вртежи [рпм]7.200
Трансфер [МБ/с]0
Големина на секторите 
Работно оптеретувањ до
  • Гаранција: 24 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 1180
  • Бренд: Western Digital
  • Шифра: 0130465
  • Залиха: Има
  • 2,310ден.

Тагови: HDD INT WD 10EZEX