HDD INT WD Gold Enterprise Class 2TB

HDD INT WD Gold Enterprise Class 2TB
Основни карактеристики
Капацитет2TB
ИнтерфејсSATA3
Бафер[МБ]128
Формат3,5"
Број на вртежи [рпм]7.200
Трансфер [МБ/с]200
Големина на секторите 
Работно оптеретувањ до
  • Гаранција: 60 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 1123
  • Бренд: Western Digital
  • Шифра: 0130843
  • Залиха: Има
  • 5,990ден.

Тагови: HDD INT WD Gold Enterprise Class 2TB