PSU 700W Matrix 20+4pin, 2xSATA, 8cm Fan, CE

PSU 700W Matrix 20+4pin, 2xSATA, 8cm Fan, CE
PSU 700W Matrix

20+4pin power connector for ATX/BTX motherboards
2x Molex power connector
4P power connector
2x Sata power connector
8cm Fan power connector

Power cable

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 1508
  • Бренд: Matrix
  • Шифра: 34997
  • Залиха: Има
  • 690ден.

Тагови: PSU, 700W, Matrix, 20+4pin, 2xSATA, 8cm, Fan, CE