PSU 800W Matrix 20+4pin, 2xSATA, 6P+2P, 12cm Fan, CE

PSU 800W Matrix 20+4pin, 2xSATA, 6P+2P, 12cm Fan, CE
800W Matrix

20+4 pin power connector for ATX/BTX motherboards
2xSATA power connector
2x Molex power connector
4P+4P power connector
6P+2P power connector
12cm Fan

Power cable included

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 1577
  • Бренд: Matrix
  • Шифра: 35503
  • Залиха: Има
  • 1,270ден.

Тагови: PSU, 800W, Matrix, 20+4pin, 2xSATA, 6P+2P, 12cm, Fan, CE