PSU MSI CORE M500

PSU MSI CORE M500
Основни карактеристики
Снага [В]500
ПФЦaktivni PFC
АЦ Инпут 
Форм ФацторATX
Ефикасност 
Врста каблова 
Останати карактеристики
Ладеве0
20-пински конектор14.8
ДИМЕНЗИЈЕ Дулјина (мм) 
ДИМЕНЗИЈЕ Ширина (мм)15
Цертификати 
Системи заштите 
МТБФ 
Конектори
24-пински конектор1
АТKC12В1
САТА6
Флопи1
ПЦИе1
Молеkc2

Гаранција: 12 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 189
  • Бренд: MS
  • Шифра: 0001186866
  • Залиха: Има
  • 2,690ден.

Тагови: PSU MSI CORE M500