PRN MFP HP MLJ M428dw

PRN MFP HP MLJ M428dw
Основни карактеристики
Брзина на испис А4 [стр/мин]38
Време на испис на првата страна [с]6,3
Резолуција на испис [дпи]1200x1200
Меморија [МБ]512
Процесор1200 MHz
Емулација
 • PCL 5c
 • PCL 6
 • PDF 1,3
 • PostScript 3
 • UFRII
Разлучивост исписа1200
Останати карактеристики
Проширливост [МБ]0
Фиока за влез [листови]550
Кратенка за излез [листови]150
ЛЦД екранn/a
Дуплексautomatic
Поддржани формати за испис
 • A4
 • A5
 • A6
 • B5
 • B6
 • Envelope
 • Labels
Мјесечен циклус [стр.]80000
ОС компатибилност
 • Mac OS X 10.11.x
 • Windows 10
 • Windows 7
 • Windows 8
 • Windows® 8.1
Тонер 
Радни циклус 
Дополнителна опрема
ОпцииDodatna ladica
Конектори
Интерфејс
 • Ethernet
 • USB
 • Wireless
 • bežična veza 802.11b/g/n

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
 • Прегледи: 816
 • Бренд: HP
 • Шифра: 0383630
 • Залиха: Има
 • 16,990ден.

Тагови: PRN MFP HP MLJ M428dw