PRN MFP HP MLJ M442dn 8AF71A#B19

PRN MFP HP MLJ M442dn 8AF71A#B19
Основни карактеристики
Брзина на испис А4 [стр/мин]24
Време на испис на првата стран7.7
Резолуција на испис [дпи]1200x1200
Меморија [МБ]512
Процесор600
ЕмулацијаPCL 6
Разлучивост исписа0
Тежина папира 
Останати карактеристики
Проширливост [МБ]0
Фиока за влез [листови]250
Кратенка за излез [листови]250
ЛЦД екранda
Дуплексautomatic
Поддржани формати за испис
 • A3
 • A4
 • A5
 • A6
 • B5
 • Envelope
 • Labels
 • Post Cards
 • Transparencies
Мјесечен циклус [стр.]50000
ОС компатибилност
 • Linux
 • Windows 7
 • Windows 8
 • Windows Server 2003
 • Windows Vista
 • Windows XP
Радни циклус0
Дополнителна опрема
ОпцииDodatna ladica
Конектори
Интерфејс
 • Ethernet
 • USB

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
 • Прегледи: 96
 • Бренд: HP
 • Шифра: 0001186030
 • Залиха: Има
 • 21,500ден.

Тагови: PRN MFP HP MLJ M442dn 8AF71A#B19