PRN MLJ CAN LBP852Cx

PRN MLJ CAN LBP852Cx
Основни карактеристики
Брзина на испис А4 [стр/мин]36
Време на испис на првата стран7.4
Резолуција на испис [дпи]600x600
Меморија [МБ]1000
Процесор528
Емулација
 • Adobe®
 • PCL 5c
 • PCL 6
 • PostScript 3
Разлучивост исписа 
Тежина папира 
Останати карактеристики
Проширливост [МБ]1000
Фиока за влез [листови]650
Кратенка за излез [листови]200
ЛЦД екранda
Дуплексautomatic
Поддржани формати за испис
 • A3
 • A4
 • A5
 • B5
 • Legal
 • Letter
Мјесечен циклус [стр.]120000
ОС компатибилност
 • Mac OS 10.8.x
 • Server® 2016
 • Windows 10
 • Windows 7
 • Windows 8
 • Windows 95
 • Windows 98
Радни циклус 
Дополнителна опрема
ОпцииDodatna ladica
Конектори
Интерфејс
 • 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T
 • USB 2.0 Hi-Speed

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
 • Прегледи: 86
 • Бренд: Canon
 • Шифра: 0001197700
 • Залиха: Има
 • 64,990ден.

Тагови: PRN MLJ CAN LBP852Cx