SUP PAP FEDRIGONI A4 80GR

SUP PAP FEDRIGONI A4 80GR
Основни карактеристики
ТипLaserjet Papers
ВидMatt
Грамажа [г/м2]80
ГолеминаA4 (21x29,7 cm)
Број на листови500

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 233
  • Бренд: Other
  • Шифра: M007004
  • Залиха: Има
  • 175ден.
Овој Артикал има минимална количина за нарачка 5

Тагови: SUP PAP FEDRIGONI A4 80GR