Menu
Your Cart

СЕРВЕРИ

Бренд: HP Шифра: P16926-421
Processor Core Available4 coreProcessor Cache Installed8 MB L3Processor NameIntel® Xeon® E-2224 (4-core, 3.4 GHz, 8 MB, 71W)Processor Number1Processor Speed3.4 GHzMemory TypeHPE DDR4 Standard MemoryStandard Memory8 GB (1x 8 GB) UDIMMHard Drive Number (included)None ship standard, 4 large form factor..
38,550ден.
Бренд: HP Шифра: P17078-B21
Processor Core Available4Processor Cache Installed8 MBMemory TypeHPE Standard MemoryNetwork Controller1 GB 361i Ethernet adapter 2 ports (or) 1 Gb 332i Ethernet adapter 2 portsRemote Management SoftwareHPE iLO5Power Supply Type1 HPE 290W non-hot plug power supplyExpansion SlotsTwo maximum, for detai..
42,650ден.
Бренд: HP Шифра: P19779-B21
Processor Core Available10 coreProcessor Cache Installed13.75 MB L3Memory TypeHPE DDR4 SmartMemoryNVDIMM TypeN/ANVDIMM RankN/ANVDIMM CapacityN/ANetwork ControllerHPE Ethernet 1Gb 4-port 366FLR AdapterRemote Management SoftwareHPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Sta..
103,800ден.
Бренд: HP Шифра: P11051-421
Processor Core Available10 coreProcessor Cache Installed13.75 MB L3Processor NameIntel® Xeon® Scalable 4210 (10 core, 2.2 GHz, 13.75 MB, 85W)Processor Number1 processorProcessor Speed2.2 GHzMemory TypeHPE DDR4 SmartMemoryStandard Memory16 GB (1x 16 GB) RDIMMHard Drive Number (included)None ship stan..
115,000ден.
Прикажи 1 до 4 од 4 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.