Menu
Your Cart

СЕРВЕРИ

Бренд: Lenovo Шифра: 7Y48A03YEA
ProductProduct nameLenovo ThinkSystem ST50 ServerProduct typeServerPhysical propertiesChassis typeTowerRack units4 UDimensions (W x H x D)175 x 375 x 407 mmProcessorServer categorySingle processorProcessor familyIntel XeonProcessor modelIntel Xeon E-2226G, 3.4 GHzCPU cores6Clock speed3.4 GHzCPUs (bu..
54,870ден.
Бренд: Lenovo Шифра: 7Y48A03YEA4
ProductProduct nameLenovo ThinkSystem ST50 ServerProduct typeServerPhysical propertiesChassis typeTowerRack units4 UDimensions (W x H x D)175 x 375 x 407 mmProcessorServer categorySingle processorProcessor familyIntel XeonProcessor modelIntel Xeon E-2226G, 3.4 GHzCPU cores6Clock speed3.4 GHzCPUs (bu..
62,840ден.
Прикажи 1 до 2 од 2 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.