SSD 120GB AD SU650 SATA 3D Nand 2.5"

Распродадено SSD 120GB AD SU650 SATA 3D Nand 2.5"
Основни карактеристики
Капацитет120GB
Формат2,5"
СучелјеSATA 3
Врста фласх меморије3D NAND
Брзина читањ [МБ/с]520
Брзина записивањ [МБ/с]450
Дополнителна опрема
3,5" брацкетne
Халф-Ленгтх адаптерNe

  • Гаранција: 36 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 337
  • Бренд: ADATA
  • Шифра: 0141036
  • Залиха: Распродадено
  • 1,420ден.

Тагови: SSD 120GB AD SU650 SATA 3D Nand 2.5"