SSD 240GB AD SU630 SATA 3D Nand

SSD 240GB AD SU630 SATA 3D Nand
Основни карактеристики
Капацитет240GB
СучелјеSATA 3
Формат2,5"
Врста фласх меморије3D NAND
Брзина читањ [МБ/с]520
Брзина записивањ [МБ/с]450
Останати карактеристики
Софтвареne

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 1269
  • Бренд: ADATA
  • Шифра: 0141155
  • Залиха: Има
  • 1,990ден.

Тагови: SSD 240GB AD SU630 SATA 3D Nand