SSD 240GB WD Green M.2 2280 SATA

Распродадено  SSD 240GB WD Green M.2 2280 SATA
Основни карактеристики
Капацитет240
Формат2280
СучелјеM.2 SATA
Врста фласх меморије 
Брзина читањ [МБ/с]545
Брзина записивањ [МБ/с]0
Дополнителна опрема
3,5" брацкетne
Халф-Ленгтх адаптер

  • Гаранција: 36 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 453
  • Бренд: Western Digital
  • Шифра: 0130774
  • Залиха: Распродадено
  • 1,810ден.

Тагови: SSD 240GB WD Green M.2 2280 SATA