SSD 256GB AD SX6000 Lite PCIe M.2 2280 NVMe

SSD 256GB AD SX6000 Lite PCIe M.2 2280 NVMe

Основни карактеристики
Капацитет256 GB
СучелјеM.2 PCIe 3.0 x4
Формат2280
Врста фласх меморије3D NAND
Брзина читањ [МБ/с]1800
Брзина записивањ [МБ/с]1200
Останати карактеристики
Софтвареne
Дополнителна опрема
ЕнкрипцијаNe

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 464
  • Бренд: ADATA
  • Шифра: 0141163
  • Залиха: Има
  • 1,750ден.

Тагови: SSD 256GB AD SX6000 Lite PCIe M.2 2280 NVMe