SSD KIN 120GB A400 Series 2.5" SATA3

SSD KIN 120GB A400 Series 2.5" SATA3
Основни карактеристики
Капацитет120GB
Формат2,5"
СучелјеSATA 3
Врста фласх меморијеTLC
Брзина читањ [МБ/с]500
Брзина записивањ [МБ/с]320
Дополнителна опрема
3,5" брацкетne
Халф-Ленгтх адаптер

  • Гаранција: 36 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 595
  • Бренд: Kingston
  • Шифра: 0140849
  • Залиха: Има
  • 1,290ден.

Тагови: SSD KIN 120GB A400 Series 2.5" SATA3