CyberPower 650VA/360W BU650E, line-int, šuko, brick

 CyberPower  650VA/360W BU650E, line-int, šuko, brick
Основни карактеристики
Излезна моќност [В]360
ТехнологијаLine interactive AVR, Simulated Sine Wave
Излезен напон [В]230
Излезна фреквенција50/60Hz +/- 1%
Промена на излезен напона [%]1
Влезен напон [В]230
Влазна фреквенција47~63 Hz (Auto Sensing)
Подесивост на влезен напон [В]165-290
Останати карактеристики
Вријеме на полнењ [х]8
Вриеме на работа (50% лоад) [мин]0
Време на работа (100% лоад) [мин]0
Ниво на ел. Удар [Ј]125
Филтрирањ 
Дополнителна заштитаRJ11/RJ45
Комуникација 
Конектори
Излезни приклучоци2x šuko
Влазни приклучоциŠuko

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 1063
  • Бренд: CyberPower
  • Шифра: 0341417
  • Залиха: Има
  • 2,700ден.

Тагови: CyberPower 650VA/360W BU650E, line-int, šuko, brick