CyberPower 650VA/360W UT650EG, line-int., šuko, desktop

CyberPower 650VA/360W UT650EG, line-int., šuko, desktop
Основни карактеристики
Излезна моќност [В]360
ТехнологијаLine interactive AVR, Simulated Sine Wave
Излезен напон [В]230
Излезна фреквенција50 ± 1%, 60 ± 1%
Промена на излезен напона [%]10
Влезен напон [В]230
Влазна фреквенција50 ± 5, 60 ± 5
Подесивост на влезен напон [В]165 ~ 290
Останати карактеристики
Вријеме на полнењ [х]6
Вриеме на работа (50% лоад) [мин]0
Време на работа (100% лоад) [мин]0
Ниво на ел. Удар [Ј]125
Филтрирањ 
Дополнителна заштитаPhone/Network Protection RJ11/RJ45 (Combo)
Комуникација 
Конектори
Излезни приклучоци3x šuko
Влазни приклучоци1x šuko

  • Гаранција: 24 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 1165
  • Бренд: CyberPower
  • Шифра: 0345027
  • Залиха: Има
  • 2,990ден.

Тагови: CyberPower 650VA/360W UT650EG, line-int., šuko, desktop