CyberPower prenaponska zaštita, P0820SUF0, 8x šuko, 2x USB c

CyberPower prenaponska zaštita, P0820SUF0, 8x šuko, 2x USB c
Основни карактеристики
Број на утикачи8
Тип на утикачиSchuko CEE 7/7P
Дополнителна заштита 
Влезен напон [В]230
Влазна фреквенција [Хз]50/60
Долзина нс кабел [м]1,8
Останати карактеристики
Максимална струја по фази [А]0
Ниво на ел. Удар [Ј]1050
еП KCул калсификација0
ЕМИ/РФИ одбивањ на звук [дБ]0
Максимална струја - Нормал [кАмпс]0
Максимална струја - Цоммон [кАмпс]0
Пропусливост на напон [В].


  • Гаранција: 24 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 1471
  • Бренд: CyberPower
  • Шифра: 0342111
  • Залиха: Има
  • 1,160ден.

Тагови: CyberPower prenaponska zaštita, P0820SUF0, 8x šuko, 2x USB c